stat4u
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freebitcoin, czyli podstawowy kranik pod Bitcoiny

#1
Niezawodny i najpopularniejszy, zdecydowanie najlepszy program do darmwego generowania dodatkowych BTC
[Obrazek: 468x60-3.png]
Freebitcoin to darmowy program (tak zwany „kranik”) do generowania krypto waluty Bitcoin, działa i wypłaca od 2013 roku oraz umożliwia zarabianie w tej walucie całkowicie bezpłatnie.
Link do strony serwisu Freebitcoin: http://freebitco.in/?r=3275815
 
Jak zarabiamy na Freebitcoin?
W programie zarabiamy w Bitcoinach co 1 godzinę (po odliczeniu zegara), całkowicie za darmo klikając tylko przycisk „ROLL” po zalogowaniu do serwisu w zakładce FREE BTC.
Po kliknięciu przycisku „ROLL” losowany jest numer. W zależności od jego wartości otrzymujemy odpowiednią część Bitcoina podaną w tabelce. Czym większy numer tym więcej Bitcoinów otrzymamy, z możliwością wygrania do kwoty odpowiadającej 200$ (~750zł) podczas każdego losowania. Po losowaniu licznik zacznie odliczać czas do następnego możliwego losowania. Nie ma zależności kiedy klikniesz przycisk ROLL po odliczonym czasie, za każdym razem co 1h jest więc szansa na wygranie dodatkowych Bitcoinów o równowartości nawet do 200$ całkowicie za darmo.
Podczas jednego losowania otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 2 dodatkowe bilety na cotygodniową loterię (co tydzień w losowaniu możliwość wygrania 1-3BTC (1BTC -> ~2500$ -> 9250zł) oraz 2 Reward points (w niektóre dni jak np. weekendy otrzymujemy bonusowo więcej punktów RP/biletów za jedno losowanie).
Punkty Reward Points możemy wykorzystać w zakładce „Rewards” i pomnożyć zyski co 1h wybierając jedną z opcji Reward Prizes, polecam 3 ostatnie opcje:
-> „Free BTC Bonus” – otrzymujemy bonusowo większy procent generowanych części BTC podczas każdego losowania przez 24h
->„Lotery Tickets Bonus” – otrzymujemy dodatkowe bilety na loterię podczas każdego losowania przez 24h
->„Reward Points Bonus” – otrzymujemy dodatkowe punkty RP podczas każdego losowania przez 24h
 
Wypłaty
Wypłaty z programu są automatyczne, realizowane co tydzień w niedzielę. Istnieje możliwość zlecenia także wypłat manualnych (24-48h od zlecenia) oraz instant (natychmiastowa wypłata) pobierane są jednak prowizje przy wypłacie w innych formach niż wypłata automatyczna.
Pamiętaj o ustawieniu adresu Twojego portfela BTC w zakładce „Profile” przed pierwszą wypłatą.
Jeśli wypłata automatyczna nie jest jeszcze ustawiona kliknij przycisk Withdraw oraz ustaw opcję „Auto Withdraw”.
Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego portfela BTC polecam darmowy procesor 4coins. To najprostszy w obsłudze procesor z możliwością wypłat na konto bankowe po wymianie BTC na złotówki. Po rejestracji w procesorze 4coins, w zakładce „Przyjmij płatność” otrzymasz numer swojego portfela BTC. Numer ten wklej w zakładce „Profile”,(w programie Freebitcoin) w pierwszej zakładce jaka się ukaże i potwierdź swoim hasłem. Wypłaty będą automatycznie realizowane na ten adres po uzbieraniu minimalnej kwoty możliwej do wypłaty. Nie ma ograniczeń odnośnie kwoty maksymalnej. Bitcoiny można wymieniać bezpośrednio na walutę PLN w zakładce „Kup/Sprzedaj Bitcoiny” oraz wypłacić na konto bankowe bezpośrednio z procesora.
Link do strony bezpłatnego procesora 4coins: http://www.4coins.pl/?ref=21915
 
Dodatkowo zarabiasz na rosnącym kursie BTC
Kurs BTC jest płynny i może zarówno spaść jak i wzrosnąć w ciągu jednego dnia nawet o 50$ lub więcej. W grudniu zeszłego roku kurs BTC wynosił 1BTC -> ~980$. Obecnie kurs jest ponad 2,5x wyższy (1BTC -> ~2500$) i nadal jego wartość idzie w górę. Jeśli więc posiadasz już własne środki BTC na procesorze możesz także zaczekać aż kurs będzie wyższy i sprzedać lub wymienić swoje Bitcoiny z jeszcze większym zyskiem.
 
Polecanie serwisu innym osobom
Polecanie programu nie jest niezbędne, przyspiesza jednak uzyskiwane zarobki w programie. Prócz prowizji Bitcoin z aktywności poleconych otrzymujemy także dodatkowo (standardowo, w niektóre dni liczby mogą być większe) 1 los na loterię oraz 1RP (Reward Points) przy każdym losowaniu naszego poleconego, oczywiście za darmo zarówno dla nas jak i dla poleconych. Nie ma ograniczeń odnośnie ilości poleconych których możemy zaprosić do programu, każdy z nich ma także szanse wygrać całkowicie za darmo dodatkowe Bitcoiny w przypadku swojej aktywności.
Aby polecić program innym osobom ze specjalnego linku polecającego wejdź w zakładkę „Refer” -> Your Referral URL to Twój link polecający, za jego pomocą każda nowa osoba zostanie przypisana w programie do Twojego konta i uzyskasz profity z jej aktywności.

 
Link do strony serwisu Freebitcoin: http://freebitco.in/?r=3275815

[Obrazek: 728x90-3.png]
  OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

User Panel

Witaj gościu, nie jesteś jeszcze członkiem forum ?

Zarejestruj się i zacznij publikować swoje posty!


  Rejestracja

Nawigacja


Linki:


Ostatnie tematy