stat4u
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paidverts

#1
Paidverts will be great, legendary Revshare returns
[Obrazek: 0_4_1.gif]

Zarabiaj w domu w sprawdzony sposób. Szukasz skutecznej i pewnej metody zarobku? Chcesz zacząć zarabiać za darmo lub pozyskać dodatkowych poleconych? A może chcesz zarabiać całkowicie pasywnie każdego dnia? Polecam serwis reklamowy Paidverts:

Co oferuje platforma reklamowa Paidverts?

->Sprawdzona i skuteczna metoda zarobku oraz reklamy od lat, jeden z pierwszych i najstabilniejszych programów typu Revshare
->Właściciel serwisu to znany i zaufany admin Marc de Koenig
-> Firma posiada potężne zaplecze, jest częścią większego projektu o nazwie Mytrafficvalue, programu typu hyip który nieprzerwanie płaci od 2010 roku ! Oba programy w pełni wypłacalne.
-> Strona także i w polskiej wersji językowej (kliknij polską flagę w prawym górnym rogu)
-> Codziennie możliwość wygrania całkowicie za darmo do 100$ lub 1mln BAP (400$) w Click Grid !
->Możesz zacząć zarabiać ZA DARMO bez ponoszenia kosztów oraz przy okazji pozyskać dodatkowych poleconych. Wystarczy klikać w reklamy aktywacyjne (BAP). To zakwalifikuje Cie do wydania płatnych reklam każdego kolejnego dnia. Zarobki zależne są od liczby punktów w programie wyznaczającej kolejne poziomy o nazwie BAP. Punkty można generować za darmo klikając codziennie w reklamy aktywacyjne oraz kupując w serwisie reklamę od 1$, także i z zarobków (za reklamę BULK ADS 1$ -> 2400BAP, pozostałe reklamy nie oferują możliwości otrzymania punktów BAP za jej zakup). Po zakupie reklamy otrzymujemy przez 10 dni 10% od wartości zakupu każdej reklamy, ogółem za reklamę otrzymujemy 120% zwrotu jej wartości w postaci płatnych reklam wydawanych codziennie. Aby zakwalifikować się do podziału zysków na kolejny dzień należy wyklikać wpierw wszystkie reklamy oznaczone BAP (Bonus Ad Points).
-> Dodatkowo możesz zaprosić znajomych którzy także będą zarabiać za darmo klikając w reklamy (poprzez specjalny link „Your Referral Link” (Link polecający) na stronie głównej serwisu). Otrzymasz dodatkowo 5% z ich aktywności z klikania oraz 10% z każdej reklamy lub pakietu reklamowego zakupionego przez Twoich poleconych (za darmo)! Oznacza to że posiadając osoby o wyższym poziomie w programie będziemy zarabiać każdego dnia.
Co jeszcze oferuje program Paidverts?
->  Wypłaty zawsze w 24-48h (należy potwierdzić chęć wypłaty mailowo linkiem który zostanie przesłany od programu)
-> Rozbudowana możliwość powiększenia ilości BAP poprzez różne gry np. lotto
-> Niskie minimum wypłaty z programu, w zależności od procesora płatniczego nawet od 1$ (program obsługuje większość najpopularniejszych procesorów płatniczych)
-> Brak potrzeby inwestycji, możliwość przejścia na kolejne poziomy z płatnymi reklamami  o wyższych wartościach całkowicie bezpłatnie
-> Brak potrzeby polecania serwisu, możliwość wygenerowania dochodów samodzielnie. Oczywiście polecanie serwisu przyspieszy możliwości dochodowe.
-> Prosty i przejrzysty system z możliwością monitorowania zysków i wydatków odnośnie podziału firmy na forum
-> Rozbudowane możliwości upgrade (recycling, mini/mega upgrade) zwiększające ilość otrzymywanych dziennie reklam
-> Obecnie jeden z najpewniejszych programów tego typu działający bez większych zmian lub problemów z wypłacalnością od 2014 roku
Zapraszam na stronę serwisu osoby zainteresowane:
http://www.paidverts.com/ref/moneyhunter
[Obrazek: 0_4_4.gif]
  OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

User Panel

Witaj gościu, nie jesteś jeszcze członkiem forum ?

Zarejestruj się i zacznij publikować swoje posty!


  Rejestracja

Nawigacja


Linki:


Ostatnie tematy